Kadra

Naszą kadrę tworzą doświadczeni lektorzy, z pełnym przygotowaniem pedagogicznym oraz ukończonymi studiami filologii angielskiej.

Regina Szuszkiewicz, magister filologii angielskiej, zapalona nauczycielka języka angielskiego i twórca gier językowych. Zbudowała rozpoznawalną markę REGPIO. W swojej pracy dydaktycznej zwraca szczególną uwagę na potrzeby uczniów. Stara się usunąć wszelkie przeszkody, z którymi mogliby się zmagać. Gry, które tworzy, mają na celu ułatwienie procesu uczenia się i sprawienie, by był on przyjemny. Zawsze podkreśla, że gry mogą poprawić przyswajanie języka, jeśli są odpowiednio używane. Gry REGIPIO pomagają uczniom i nauczycielom w wielu szkołach w Europie i Stanach Zjednoczonych.
Była prelegentem na kilku międzynarodowych konferencjach między innymi:

  • TESOL Hiszpania 2017, Elche
  • ELTAF 2017, Frankfurt
  • TESOL USA 2019, Atlanta
  • Konferencja Montessorii, Warszawa
  • PASE 2018, Warszawa
  • BELTA 2019, Bruksela
  • PASE 2020, online
  • oraz na licznych warsztatach w Polsce.
Regina Szuszkiewicz

Założycielka wydawnictwa Regipio oraz pomysłodawca niezliczonej ilości gier językowych, prowadzi kanał na YouTube „Zacznij Mówić”. Jest to kanał skierowany do ucznia dorosłego. W każdym odcinku, w bardzo zrozumiały sposób wyjaśniany jest jeden problem językowy, który bywa dla wielu osób trudny do opanowania.  Wszystkie pomysły: ćwiczenia, gry językowe oraz fiszki zostały napisane przez Reginę Szuszkiewicz i są udostępniane oglądającym, by mogli ćwiczyć mówienie po angielsku.

 To niezwykły atut zajęć: gotowe, pięknie opracowane materiały, które każdy chętny do nauki może pobrać: ćwiczenia, gry językowe oraz fiszki!

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCFnFnelA8gYpgheP-4BClWg

Kolejny kanał, prowadzony przez właścicielkę firmy REGIPIO to Kanał dla rodziców, „Zagrajmy w Angielski”, w którym znajdziecie inspiracje na naukę angielskiego ze swoimi pociechami.

Autorka pomysłów podpowiada, jak w domowych warunkach, wykorzystując dostępne w domu rekwizyty (ubrania, owoce, warzywa, …) zagrać w „język angielski”.  W każdym odcinku dzieci mogą opanować nie tylko słówka ale również proste, praktyczne zwroty językowe.

Dodatkowo, każdy film to również pięknie opracowane materiały do pobrania i wydruku , które pomogą w zabawie i nauce z dzieckiem: instrukcje gier, karty, plansze, czy inne rekwizyty niezbędne do zabaw.

Link do kanału: https://www.youtube.com/watch?v=oKiCe1QnY3U&list=PLiysZd3Mzj0XhVHCbi6LwizeDnv-2yhuu

Native Speaker

Ian Simington – młody, kreatywny oraz bardzo otwarty pedagog z kilkuletnim doświadczeniem. Pochodzi z Chicago, USA, a w Polsce mieszka od 2018r. Nauczanie języka angielskiego sprawia mu wiele radości. W szczególności lubi pracować z dziećmi oraz młodzieżą wykorzystując wiele metod oraz pomocy naukowych. Jednym z jego ulubionych sposobów nauczania jest storytelling, w którym wykorzystuje różne historie i opowiadania. Tworzy nowe, innowacyjne scenariusze lekcji, które sprawiają że uczniowie robią duże postępy w nauce, a przy tym dobrze się bawią. W wolnym czasie gra na gitarze, ćwiczy taniec oraz podróżuje.

Lektorzy polscy

Justyna Saja – magister filologii angielskiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, w którą wkłada dużo zaangażowania i entuzjazmu. Efektywne nauczanie języka traktuje jako wyzwanie i misję, podchodząc do każdego ucznia indywidualnie. Osobiste predyspozycje językowe uczniów inspirują do zmian i kreatywnej postawy wobec nauczania.

Mateusz Piórkowski – Mateusz to charyzmatyczny nauczyciel z tytułem licencjata na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Filologii Angielska, oraz tytułem magistra na Uniwersytecie SWPS również na kierunku Filologii Angielska. Jego specjalizacją na Uniwersytecie SWPS była Komunikacja w Biznesie. Język Angielski jest jedną z jego pasji. Nauczycielem języka angielskiego jest od wielu lat. Uczy zarówno osoby dorosłe jak i młode, rozpoczynające dopiero swoją przygodę z językiem. Jest osobą otwartą i niezwykle kontaktową co pozwala przełamać barierę na zajęciach. Uczniowie nie wstydzą się przy nim mówić i rozwijać swojej wiedzy. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie oraz z niezwykłą precyzją.

Mateusz Piórkowski

Milena Cacko-Kozera tytuły licencjata i magistra zdobyła studiując na Uniwersytecie Warszawskim w NKJA (3 lata) i w Instytucie Anglistyki (5 lat). Jest ona twórczym lektorem i metodykiem z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie angielskiego ogólnego i biznesowego. Uczy z wielką radością, a także przekonaniem, że nauka języka obcego może być niezwykle skuteczna, a zarazem sprawiać ogromną przyjemność i dawać mnóstwo satysfakcji. Wierzy w moc różnorodności używanych metod, technik pamięciowych i systematycznych powtórek.

Anna Politowska Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Z wyróżnieniem ukończyła Studium Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie, gdzie zdobyła certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego biznesowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Jest osobą empatyczną, wyrozumiałą i cierpliwą, przełamuje barierę językową u uczniów dzięki kreatywnym metodom nauczania. Pasjonatka filmów i szeroko pojętej kultury.

Call Now ButtonREGIPIO SHOP