IMPREZY I WYJAZDY 2018

Obóz językowy w Zawoi

W te wakacje zawitaliśmy z naszymi obozowiczami do jednej z najdłuższych miejscowości w Polsce- Zawoi. Nasz ośrodek Krakowianka położony był u stóp samej Babiej Góry co pozwoliło nam zachwycać się malowniczymi krajobrazami każdego dnia.

Jak na każdym naszym obozie uczestnicy zobowiązani byli do mówienia tylko w języku angielskim. Swoje umiejętności językowe doskonalili w czasie codziennych zajęć z 3 wykwalifikowanymi lektorami oraz Native Speakerem. Z pomocą jak zawsze przybyły nasze gry, które w niezastąpiony sposób zmieniają monotonne zajęcia w mega fun i zabawę!

Sport również nie był nam obcy! Ready position, spike czy pancake to tylko niektóre z nowo poznanych zwrotów, a Jeeeeessus Pana Craiga na każde złe zagranie najbardziej utkwiło nam w pamięci ?

Oprócz intensywnych zajęć, bardzo dużo czasu poświęciliśmy na poznawanie uroków Beskidów oraz kontakt z naturą. Odwiedziliśmy nie tylko wodospad na Mosornym potoku i Halę Barankową, ale również Babiogórski Park Narodowy, gdzie poznaliśmy angielskie nazwy ziół oraz innych roślin.

Musimy jednak podkreślić, iż najlepszą atrakcją dla naszych podopiecznych była zdecydowanie wizyta w Zakopanem, która została zwieńczona kilku godzinnym pobytem w Termach Chochołowskich.

Call Now ButtonREGIPIO SHOP