IMPREZY I WYJAZDY 2017

To był naprawdę niezwykły czas!

Obóz odbył się w dn. 16 -27 lipca 2017r. w miasteczku Barnstaple w północnym Devonie.

Z uwagi na atrakcyjne położenie miasteczka znajdującego się w pobliżu oceanu atlantyckiego i jego klifów oraz oddalonego o ok. 300 km od Londynu mieliśmy szansę na poznanie głębi życia i kultury Anglii.

Zakwaterowani byliśmy u angielskich rodzin, więc na co dzień mogliśmy zaobserwować ich zwyczaje żywieniowe, kulturowe, a co najważniejsze była to idealna okazja by bez końca rozmawiać po angielsku.

W weekendy rodziny zabierały nas na wycieczki.

Codziennie odbywały się zajęcia dydaktyczne z lektorami Anglikami, którzy nie dawali nam się nudzić. Mieliśmy zadania do wykonania w miasteczku, np. przeprowadzanie wywiadów z lokalnymi ludźmi, pytania o historię pomników, zabytków, itp.

W niezwykle urokliwym miasteczku Barnstaple obozowicze mają szansę komunikować się jedynie z lokalnymi ludźmi a wycieczki do pobliskich atrakcji turystycznych, przecudnych miasteczek, zajęcia w plenerze miasteczka oraz przede wszystkim prawdziwie angielska atmosfera życia codziennego sprzyjały prawdziwemu zanurzeniu się w języku Szekspira.

Co jednak naprawdę pozostawi niezapomniane wrażenie to przyjazd i uścisk Księcia i księżnej Kamili ! To było miłe, że przywitały nas w tym kraju takie osobistości!

Call Now ButtonREGIPIO SHOP