Zagrajmy w angielski & Zacznij mówić

Rok szkolny 2020/2021 był bardzo odmiennym okresem nauki dla wszystkich nauczycieli, a także dla samych uczniów oraz ich rodziców. Czas lockdownu sprawił, że życie naszej szkoły częściowo zatrzymało się. Co doskwierało nam najbardziej to brak normalnych spotkań z naszymi uczniami, którzy również szybko musieli przyzwyczaić się do zdalnego trybu zajęć. Chcąc wykorzystać ten czas jak najlepiej oraz wesprzeć zarówno rodziców jak i uczniów w domowej edukacji stworzyliśmy dwie serie materiałów wraz z kanałami na YouTube do nauki języka angielskiego- „Zagrajmy w angielski” oraz „Zacznij mówić”.

„Zagrajmy w angielski” to wspaniała propozycja dla rodziców, którzy chcą pomóc swoim pociechom postawić pierwsze kroki w języku angielskim oraz potem wyszlifować z nimi zdobyte wcześniej umiejętności. W każdym z odcinków można dowiedzieć się jak w domowych warunkach, wykorzystując dostępne w domu rekwizyty (ubrania, owoce, warzywa, …) zagrać w „język angielski”. W każdym odcinku dzieci mogą opanować nie tylko słówka, ale również proste i praktyczne zwroty językowe.

Dodatkowo, każdy film to również pięknie opracowane materiały do pobrania i wydruku, które pomogą w zabawie i nauce z dzieckiem: instrukcje gier, karty, plansze, czy inne rekwizyty niezbędne do zabaw.

Zobacz kanał ZAGRAJMY W ANGIELSKI

„Zacznij mówić’ natomiast to propozycja dla tych, którzy początki mają już dawno za sobą, ale chcieliby powtórzyć niektóre aspekty angielskiej gramatyki i zacząć płynnie oraz poprawnie mówić. W każdym odcinku, w bardzo zrozumiały sposób wyjaśniany jest jeden problem językowy, który dla wielu osób bywa trudny do opanowania. Dodatkowo do każdego odcinka zapewniamy gotowe ćwiczenia, gry językowe oraz fiszki do pobrania!

Zobacz kanał ZACZNIJ MÓWIĆ

Obydwa tytuły dostępne są do kupienia on-line w naszym sklepie. ZOBACZ JE JUŻ TERAZ

Nie zwlekaj, zamów materiały już dziś i zacznij mówić! 😊

Call Now ButtonREGIPIO SHOP