Metody nauczania

Nasza szkoła czerpie z wielu metod nauczania. Z każdej wykorzystujemy to co najlepsze, aby dostosować się do Twoich potrzeb.

SKUTECZNOŚĆ I ATRAKCYJNOŚĆ to dwa słowa, które przyświecają naszej idei nauczania.

Podczas zajęć wykorzystujemy przede wszystkim mnóstwo zabaw językowych zdatnych nie tylko dla maluchów, ale również dla dorosłych! Wykorzystywany przez nas wachlarz gier planszowych pozwala poszerzyć słownictwo nawet businessowe. Kładziemy nacisk na konwersacje, podświadomie przełamując Twoją barierę mówienia!

Z młodszymi natomiast używamy gier z podstawowym słownictwem oraz do nauki gramatyki.

Staramy się stale uatrakcyjniać lekcje poprzez oglądanie filmów i bajek po angielsku, uczeniu się wierszyków, śpiewaniu piosenek, oraz odgrywaniu scenek rodzajowych.

Wykorzystujemy wszystko co sprawia, że nauka jest przyjemna, a efekty satysfakcjonują naszych klientów.

Dołączając do naszej szkoły przenosisz się w niesamowity świat zabawy i nauki, MIMOWOLNIE I EFEKTYWNIE ucząc się języka!

GRY JĘZYKOWE REGIPIO

Jako, że idea gier językowych REGIPIO powstała w naszej szkole i to tutaj rodzą się wszystkie pomysły na gry, są one nieodzownym elementem zajęć w naszej szkole. Pozwalają one naszym uczniom, tym młodszym jak i starszym, w sposób łatwy i przyjemny poznawać oraz ćwiczyć różne aspekty języka angielskiego. Ponadto, dzięki grom Regipio nasi podopieczni przestali kojarzyć naukę tego języka z trudnymi oraz czasami nudnymi zajęciami.

Przyjdź na nasze zajęcia i przekonaj się sam!

METODA 4 ROUND STEPS

4 Round Steps to innowacyjna metoda nauczania, która zadebiutowała w naszej szkole w roku 2019. Potrzebę jej wprowadzenia zauważyliśmy po wielu latach doświadczeń w prowadzeniu zajęć z uczniami na różnych poziomach językowych.
Okazała się ona strzałem w 10-tkę!
Jej wyjątkowość polega na praktykowaniu jednej umiejętności językowej podczas jednej lekcji. Pozwala ona skupić się na pojedynczym aspekcie przez dłuższy czas, co daje możliwość jego lepszego poznania oraz wyćwiczenia. Jednocześnie nasi uczniowie mają szansę zrozumieć trudniejsze aspekty języka angielskiego, gdyż mają czas na zadawanie nurtujących ich pytań, dzięki czemu dużo szybciej rozwijają swoje kompetencje językowe. To takie proste!

gry językowe
Call Now ButtonREGIPIO SHOP