AHOY PRZYGODO!
BIWAK
SADEK 2019

W maju 2019r nasi uczniowie wyruszyli na biwak językowy do miejscowości Sadek w okolicach Płońska. Oprócz wyzwań związanych z językiem angielskim, na miejscu czekało mnóstwo atrakcji oraz zadań, z którymi wszyscy musieli sobie poradzić.
Pierwszym zadaniem było rozłożenie namiotu i już ono okazało się dla niektórych z nas nie lada wyzwaniem
Jedną z pierwszych umiejętności, jaką nabyli nasi uczniowie było samodzielne rozpalenie ogniska. Jakie drewno przygotować? Jak je odpowiednio ułożyć? To tylko podstawowe pytania jakie były objaśnianie uczestnikom biwaku. Wszystko PO ANGIELSKU! Wieczór spędziliśmy przy ognisku z kiełbaskami, śpiewając wspólnie nasze ulubione angielskie piosenki.
Kolejnego dnia, po zjedzeniu duuużego śniadania oraz porannej rozgrzewce, nasi podopieczni wyruszyli w teren, aby poznać otaczające nas na co dzień rośliny, skonstruować własne latawce oraz uczyć się leśnej nawigacji- oczywiście tylko i wyłącznie w języku angielskim!
Niezwykle przydatne oraz zabawne okazały się zajęcia z pierwszej pomocy. Uczestnicy odgrywali scenki, a krew w postaci ketchupu była wszędzie!
Emocji co niemiara dostarczyła nam wszystkim również Olimpiada Sportowa. Były wyścigi, przeciąganie liny, łowienie wody ze stawu, a nawet balonowa wojna. Duch rywalizacji nie opuszczał nikogo!
Towarzyszyły nam oczywiście również językowe gry plenerowe Regipio! Pozwoliły one odetchnąć trochę naszym uczniom od zadań terenowych i poprzez zabawę poćwiczyć swoje umiejętności językowe. Zresztą, spójrzcie na zdjęcia! One dowodzą, że wszyscy bawili się świetnie!

Call Now ButtonREGIPIO SHOP