LEKCJE TEMATYCZNE

Rok szkolny 2019/2020 był zdecydowanie inny oraz bardziej zaskakujący od wszystkich poprzednich w naszej szkole. Jako, że bardzo zależy nam na rozwoju językowym naszych uczniów, a priorytetem jest mówienie w języku angielskim, wprowadziliśmy serię zajęć tematycznych, w trakcie których nasi studenci mają możliwość poznania słownictwa oraz zwrotów typowych dla sytuacji w, których możemy się znaleźć w naszym życiu.
Co więcej, poznane słownictwo oraz zwroty ćwiczyliśmy w trakcie specjalnie zaaranżowanych scenek
Niezwykle miło było obserwować uczniów zaangażowanych w zajęcia pierwszej pomocy, przeprowadzanie niesamowitych eksperymentów naukowych oraz w typowo męskie zajęcie czyli majsterkowanie. Pewnego razu nasi uczniowie nawet wcielili się w role swoich lektorów i to oni dyktowali warunki na zajęciach.
Jednak lekcja tematyczna, która zdecydowanie cieszyła się największym zainteresowaniem to COOKING LESSON! W rolę szefa kuchni wcielił się nasz ulubiony native speaker Craig, a uczniowie podążali za jego instrukcjami. Śmiechu było co nie miara, jeden z naleśników wylądował nawet na półce z książkami, ale pancakes były naprawdę pyszne! Nawet te typowo angielskie: z cytryną i cukrem.

Call Now ButtonREGIPIO SHOP