Kadra

Naszą kadrę tworzą doświadczeni lektorzy, z pełnym przygotowaniem pedagogicznym oraz ukończonymi studiami filologii angielskiej.

Regina Szuszkiewicz – magister filologii angielskiej. Do swojej pracy podchodzi z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wieloletnie doświadczenie oraz wielokrotne podróże po Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, przyczyniły się do kreatywnej postawy w prowadzeniu zajęć. Inspiracja i energia w nauczaniu języka sprawia, że zajęcia są efektywne i atrakcyjne. Kreatorka serii gier edukacyjnych do nauki języka angielskiego – REGIPIO.

Native speaker

CRAIG TAYLOR – Born in Manchester but has been living in his adopted city of Warsaw for at least the last 10 years. He has taught English in many different countries before coming to Poland (ex. Belarus, Turkey, Italy and Libya). His specialty is to make grammar less boring, teach vocabulary in interesting way and to get students to speak bravely. He is friendly and approachable. Good teacher for any kind of student. He will make you speak English correctly!

Lektorzy polscy

Justyna Saja – magister filologii angielskiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, w którą wkłada dużo zaangażowania i entuzjazmu. Efektywne nauczanie języka traktuje jako wyzwanie i misję, podchodząc do każdego ucznia indywidualnie. Osobiste predyspozycje językowe uczniów inspirują do zmian i kreatywnej postawy wobec nauczania.

Mateusz Piórkowski – Mateusz to młody i charyzmatyczny nauczyciel z tytułem licencjata na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Filologii Angielska, oraz tytułem magistra na Uniwersytecie SWPS również na kierunku Filologii Angielska. Jego specjalizacją na Uniwersytecie SWPS była Komunikacja w Biznesie. Język Angielski jest jedną z jego pasji. Nauczycielem języka angielskiego jest od kilku lat. Uczy zarówno osoby dorosłe jak i młode, rozpoczynjące dopiero swoją przygodę z językiem. Jest osobą otwartą i niezwykle kontaktową co pozwala przełamać barierę na zajęciach. Uczniowie nie wstydzą się przy nim mówić i rozwijać swojej wiedzy. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie oraz z niezwykłą precyzją.

Milena Cacko-Kozera tytuły licencjata i magistra zdobyła studiując na Uniwersytecie Warszawskim w NKJA (3 lata) i w Instytucie Anglistyki (5 lat). Jest ona twórczym lektorem i metodykiem z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie angielskiego ogólnego i biznesowego. Uczy z wielką radością, a także przekonaniem, że nauka języka obcego może być niezwykle skuteczna, a zarazem sprawiać ogromną przyjemność i dawać mnóstwo satysfakcji. Wierzy w moc różnorodności używanych metod, technik pamięciowych i systematycznych powtórek.

 
REGIPIO SHOP