Kadra

Naszą kadrę tworzą doświadczeni lektorzy, z pełnym przygotowaniem pedagogicznym oraz ukończonymi studiami filologii angielskiej.

Regina Szuszkiewicz, magister filologii angielskiej, zapalona nauczycielka języka angielskiego i twórca gier językowych. Zbudowała rozpoznawalną markę REGPIO. W swojej pracy dydaktycznej zwraca szczególną uwagę na potrzeby uczniów. Stara się usunąć wszelkie przeszkody, z którymi mogliby się zmagać. Gry, które tworzy, mają na celu ułatwienie procesu uczenia się i sprawienie, by był on przyjemny. Zawsze podkreśla, że gry mogą poprawić przyswajanie języka, jeśli są odpowiednio używane. Gry REGIPIO pomagają uczniom i nauczycielom w wielu szkołach w Europie i Stanach Zjednoczonych.
Była prelegentem na kilku międzynarodowych konferencjach między innymi:

  • TESOL Hiszpania 2017, Elche
  • ELTAF 2017, Frankfurt
  • TESOL USA 2019, Atlanta
  • Konferencja Montessorii, Warszawa
  • PASE 2018, Warszawa
  • BELTA 2019, Bruksela
  • PASE 2020, online
  • oraz na licznych warsztatach w Polsce.

Założycielka wydawnictwa Regipio oraz pomysłodawca niezliczonej ilości gier językowych, prowadzi kanał na YouTube „Zacznij Mówić”. Jest to kanał skierowany do ucznia dorosłego. W każdym odcinku, w bardzo zrozumiały sposób wyjaśniany jest jeden problem językowy, który bywa dla wielu osób trudny do opanowania.  Wszystkie pomysły: ćwiczenia, gry językowe oraz fiszki zostały napisane przez Reginę Szuszkiewicz i są udostępniane oglądającym, by mogli ćwiczyć mówienie po angielsku.

 To niezwykły atut zajęć: gotowe, pięknie opracowane materiały, które każdy chętny do nauki może pobrać: ćwiczenia, gry językowe oraz fiszki!

Link do kanału: https://www.youtube.com/channel/UCFnFnelA8gYpgheP-4BClWg

Kolejny kanał, prowadzony przez właścicielkę firmy REGIPIO to Kanał dla rodziców, „Zagrajmy w Angielski”, w którym znajdziecie inspiracje na naukę angielskiego ze swoimi pociechami.

Autorka pomysłów podpowiada, jak w domowych warunkach, wykorzystując dostępne w domu rekwizyty (ubrania, owoce, warzywa, …) zagrać w „język angielski”.  W każdym odcinku dzieci mogą opanować nie tylko słówka ale również proste, praktyczne zwroty językowe.

Dodatkowo, każdy film to również pięknie opracowane materiały do pobrania i wydruku , które pomogą w zabawie i nauce z dzieckiem: instrukcje gier, karty, plansze, czy inne rekwizyty niezbędne do zabaw.

Link do kanału: https://www.youtube.com/watch?v=oKiCe1QnY3U&list=PLiysZd3Mzj0XhVHCbi6LwizeDnv-2yhuu

Native speaker

CRAIG TAYLOR – Born in Manchester but has been living in his adopted city of Warsaw for at least the last 10 years. He has taught English in many different countries before coming to Poland (ex. Belarus, Turkey, Italy and Libya). His specialty is to make grammar less boring, teach vocabulary in interesting way and to get students to speak bravely. He is friendly and approachable. Good teacher for any kind of student. He will make you speak English correctly!

Lektorzy polscy

Justyna Saja – magister filologii angielskiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, w którą wkłada dużo zaangażowania i entuzjazmu. Efektywne nauczanie języka traktuje jako wyzwanie i misję, podchodząc do każdego ucznia indywidualnie. Osobiste predyspozycje językowe uczniów inspirują do zmian i kreatywnej postawy wobec nauczania.

Mateusz Piórkowski – Mateusz to młody i charyzmatyczny nauczyciel z tytułem licencjata na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Filologii Angielska, oraz tytułem magistra na Uniwersytecie SWPS również na kierunku Filologii Angielska. Jego specjalizacją na Uniwersytecie SWPS była Komunikacja w Biznesie. Język Angielski jest jedną z jego pasji. Nauczycielem języka angielskiego jest od kilku lat. Uczy zarówno osoby dorosłe jak i młode, rozpoczynjące dopiero swoją przygodę z językiem. Jest osobą otwartą i niezwykle kontaktową co pozwala przełamać barierę na zajęciach. Uczniowie nie wstydzą się przy nim mówić i rozwijać swojej wiedzy. Do każdego z nich podchodzi indywidualnie oraz z niezwykłą precyzją.

Milena Cacko-Kozera tytuły licencjata i magistra zdobyła studiując na Uniwersytecie Warszawskim w NKJA (3 lata) i w Instytucie Anglistyki (5 lat). Jest ona twórczym lektorem i metodykiem z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie angielskiego ogólnego i biznesowego. Uczy z wielką radością, a także przekonaniem, że nauka języka obcego może być niezwykle skuteczna, a zarazem sprawiać ogromną przyjemność i dawać mnóstwo satysfakcji. Wierzy w moc różnorodności używanych metod, technik pamięciowych i systematycznych powtórek.

Anna Politowska Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Z wyróżnieniem ukończyła Studium Stenotypii i Języków Obcych w Warszawie, gdzie zdobyła certyfikat potwierdzający znajomość angielskiego biznesowego. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Jest osobą empatyczną, wyrozumiałą i cierpliwą, przełamuje barierę językową u uczniów dzięki kreatywnym metodom nauczania. Pasjonatka filmów i szeroko pojętej kultury.

Call Now Button
REGIPIO SHOP